Cookies

På Vårdgivarguiden använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på bästa sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Läs mer om cookies

 Stadsdel/Kommun

 Avtalshandläggare

Kontakt

 Botkyrka  Linda Ottebjer  linda.ottebjer@sll.se
 Bromma Barbro Olofsson Örbom  barbro.olofsson-orbom@sll.se
 Danderyd  Elisabeth Höglund  elisabeth.hoglund@sll.se
 Ekerö  Sofia Bergman Örberg  sofia.bergman-orberg@sll.se
 Enskede-Årsta-Vantör  Mitra Nordén  mitra.norden@sll.se
 Farsta  Jan-Olov Wiklund  jan-olov.wiklund@sll.se
 Haninge  Biljana Knezevic biljana.knezevic@sll.se
 Huddinge  Linda Ottebjer  linda.ottebjer@sll.se
 Hägersten-Liljeholmen  Maria Lind  maria.lind@sll.se
 Hässelby-Vällingby Barbro Olofsson Örbom  barbro.olofsson-orbom@sll.se
 Järfälla  Marina Skarbövik  marina.skarbovik@sll.se
 Kungsholmen  Jan-Olov Wiklund  jan-olov.wiklund@sll.se
 Lidingö  Elisabeth Höglund  elisabeth.hoglund@sll.se
 Nacka  Biljana Knezevic  biljana.knezevic@sll.se
 Norrmalm  Jan-Olov Wiklund  jan-olov.wiklund@sll.se
 Nykvarn Therese Lindman  therese.lindman@sll.se
 Nynäshamn  Therese Lindman  therese.lindman@sll.se
 Rinkeby-Kista  Anna Jakobsson  anna.jakobsson-ernudd@sll.se
 Salem  Therese Lindman  therese.lindman@sll.se
 Sigtuna  Marina Skarbövik  marina.skarbovik@sll.se
 Skarpnäck  Sofia Bergman Örberg  sofia.bergman-orberg@sll.se
 Skärholmen  Mitra Nordén  mitra.norden@sll.se
 Sollentuna  Marina Skarbövik  marina.skarbovik@sll.se
 Solna  Claes Ankre  claes.ankre@sll.se
 Spånga-Tensta  Anna Jakobsson  anna.jakobsson-ernudd@sll.se
 Sundbyberg  Claes Ankre  claes.ankre@sll.se
 Södermalm  Sofia Bergman Örberg  sofia.bergman-orberg@sll.se
 Södertälje  Therese Lindman  therese.lindman@sll.se
 Tyresö  Claes Ankre claes.ankre@sll.se
 Täby  Elisabeth Höglund  elisabeth.hoglund@sll.se
 Upplands Bro  Marina Skarbövik  marina.skarbovik@sll.se
 Upplands Väsby  Marina Skarbövik  marina.skarbovik@sll.se
 Vallentuna  Elisabeth Höglund  elisabeth.hoglund@sll.se
 Vaxholm  Elisabeth Höglund  elisabeth.hoglund@sll.se
 Värmdö  Marina Skarbövik marina.skarbovik@sll.se
 Älvsjö  Mitra Nordén  mitra.norden@sll.se
 Östermalm  Anna Jakobsson  anna.jakobsson-ernudd@sll.se
 Österåker  Elisabeth Höglund  elisabeth.hoglund@sll.se